Saat 14:00’e Kadar Verilen Siparişlerde İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
Kapat

hikayemiz-1024x768.jpg

Vos sade ve özgün bir çiçek tasarım stüdyosu olarak doğdu.

Sevgi, özen, özveri ve tutku. Vos’u anlatan en değerli kelimeler. Bu yüzden hazırladığımız her bir çiçek biricik ve çok özel, tıpkı siz ve sevdikleriniz gibi.

Tüm tasarımlarımızı dünyanın farkı bölgelerinden temin edilen, birinci sınıf taze çiçeklerle hazırlıyor ve sizlere özenle ulaştırıyoruz.

Çiçeklerimiz ile duygularınızı aktarmak için kelimelere gerçekten ihtiyacınız yok.

Vos şimdi yepyeni formunda, çiçek tasarım stüdyosu ve nitelikli kahve dükkanı olarak yoluna devam ediyor.

Bizim için ise çiçek ve kahvenin beraberliği Vos’u tam anlamıyla yansıtan bir hal.

 
 

 

Misyonumuz

Hayatı iyi duygularla donatmak ve çoğaltmak, ilham olmak.

 

Değerlerimiz

Her yeni gün, aynı tutku ile gelişmek ve büyümek için başlar.

Özgün olmak önceliğimizdir.

Hatice

Vos, çiçeklerin büyüsünde başlayan, özümle tanıştığım, her yeni gün kendimi gerçekleştirebildiğim, sevdiklerimin desteğini hep yanıbaşımda bulduğum, eşsiz bir yolculuk.

Çiçeklerin bende uyandırdığı güçlü duyguları tasarımlarım aracılığıyla başka kalplere aktarmak ve onlarda iyi duygular uyandırmak ise çok değerli.

Dilerim hepimizden bir parça barındırdığına inandığım Vos çiçekleri, onların sizin de bir parçanız olduğunu hissettirsin ve kalbinize iyi gelsin.

Naif atölyem artık çiçek ve kahve kokularının birbirine karıştığı kocaman bir aileye yuva olan hayaller ötesi bir yer.

Sevgi ve huzurla.

Tuğçe

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.